Milion chvilek českého Majdanu

Pokud by se vám zdálo, že se blížíme k českému Majdanu, nemýlíte se. Jak jinak klasifikovat snahu některých lidí anulovat výsledek svobodných voleb a ochranu televize, ve které jsou vyvyšovány zájmy opozice a která se brání zviditelnění svých finančních operací. Jedná se rozhodně o televizi, na kterou se ze zákona skládáme my všichni a která si s našimi penězi dělá co chce, bez jakékoli kontroly. Poté co tyto nekorektní praktiky kritizoval prezident ve svém inauguračním projevu, zvýšila ona televize nápor na kritiku prezidenta a jeho okolí. Tedy nezamyslela se nad jeho slovy, jak by se mohlo očekávat, ale s arogancí jí vlastní zorganizovala další mediální útok.

Aby ne, vždyť ti kteří ji brání, mají mediální podporu a v záloze spousty nadšených řvounů, kteří jsou schopni vůči oponentům vyvolat „svatou“ válku, bez ohledu na demokratická pravidla, kterými se ohánějí. Jejich nová iniciativa směřuje k anulaci výsledků voleb – https://milionchvilek.cz. Počítají s tím, že se dokážou sešikovat přes sociální sítě s podporou médií.

Prosím vás, kteří nesouhlasí s jejich hlásnou troubou – veřejnoprávní televizí ČT. Připojte se k petici proti nespravedlivému systému placení televizních poplatků, aby připojili svůj podpis na petici proti jejich placení. Je to jediný způsob jak zastavit vlnu těchto angažovaných uřvanců a vrátit tento stát a národ k respektu základních zásad otevřenosti, poctivosti a zákonnosti. Nezůstaňte nečinnými, braňte spravedlnost. Petice proti poplatkům : https://www.petice24.com/petice_za_monost_zrueni_i_omezeni_poplatk_t

PETICE za necenzurované a pravdivé vysílání v ČT: https://www.petice24.com/forum/123778