Na medvědáá…..

„Na Bělehrad!“ Volal teprve před sto lety dobrý voják Švejk. „Na Moskvu!“ Voláme teď obohaceni zkušeností ze dvou světových válek. Po boku chrabrého Wehrmachtu (pardon), tedy Bundeswehru pomašírujeme na Putina! Vždyť podívejte se, jak se roztahuje! Na západě zpupně sousedí se základnami NATO v Polsku, Rakousku, Německu, Belgii, Itálii, Řecku, Kypru, Španělsku, Francii, Británii a Maroku. Na jihu provokuje naše základny v Saúdské Arábii, Turecku, Egyptě, Afgánistánu, Iráku, Kazachstánu, Pákistánu. Na východě se ruské území roztahuje až k Japonsku, Koreje a, a… (už mě nebaví to vypisovat). Prostě. Rozpínavost Ruska už nelze přehlížet. Ke všemu bude od teď sousedit i s dalšími základnami v Polsku, Estonsku, Litvě a Lotyšsku!!

Jen se nebát, plácnout chtivého ruského medvěda po nestydatě napřažené tlapě. Vždyť jedině láska k EU a NATO je zárukou přežití českého národa. A navíc. Válka je přece očistný mechanizmus, zdroj nových technologií, restart ekonomického blahobytu. A nakonec. Proč by jen rusové měli mít ta ropná pole. No řekněte?

 

Fujtajbl. Větší blábol jsem ještě nikdy nenapsal. Ale nejspíš se ode mne takové myšlení čeká, tak jen abyste to věděli. Ještě umím bojovat za pitomost. Tak se mnou počítejte, prosím.